Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

W Łodzi

Struszczyk Karina

Dyrektor szkoły

Lutosławska Aleksandra

Wicedyrektor szkoły,
nauczyciel języka angielskiego
Balińska Marta
Sekretarz szkoły
Andrzejczak Irena
Nauczyciel języka polskiego, logopeda, wychowawca klasy 8a
Assendrich-Reszel Ewelina
Nauczyciel j.polskiego,
wychowawca klasy 4b
Biernat Edyta
Nauczyciel wychowania fizycznego
Bykowski Jakub
Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 5b

Cichecka Magdalena

Nauczyciel chemii

Dąbrowska Izabela

Nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 4c
Deszcz Maja
Nauczyciel plastyki i techniki,
wychowawca klasy 5a
Dominiak Jacek
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Drabik Justyna
Nauczyciel wychowania fizycznego
Filipek Oliwia
Psycholog
Frąckowicz Michał
Nauczyciel geografii
Galuś Łukasz

Nauczyciel religii

Głódź Marta

Nauczyciel języka angielskiego

Gwizdoń Jakub
Nauczyciel historii i WOS
Holtz Marcin
Nauczyciel muzyki
Ignaczak Remigiusz

Nauczyciel historii

Jakubczyk Anna
Wychowawca świetlicy
Jedlina Piotr
Nauczyciel informatyki
Kaźmierska Katarzyna
Nauczyciel języka angielskiego
Kiełbik Ewelina
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
wychowawca klasy 2a
Kowalczyk Rafał
Instruktor Szachowy
Kraszewska-Michalec
Barbara
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b
Kryszczyńska Monika
Nauczyciel języka hiszpańskiego

Kubiak Anna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
Kwiatkowska Justyna
Nauczyciel biologii i przyrody
Lichota Karolina
Nauczyciel języka angielskiego

Łaszczewska Monika

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b
Malinowski Michał
Nauczyciel matematyki
ks. Matuła Wojciech
Nauczyciel religii
Michalak Natalia
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a

Olczyk Justyna

Nauczyciel języka polskiego, logopeda, wychowawca klasy 6b
Padechowicz Angelika
Pedagog szkolny

Rybarczyk Karolina

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1b

Samuels Javor

Native speaker

Sanchez Grey Orisleydi
Nauczyciel języka hiszpańskiego

Stanisławska Paulina

Nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 4A

Sztuc-Ignaszewska Edyta
Wychowawca świetlicy
Szulc Beata

Nauczyciel fizyki

Tomczak Katarzyna
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
logopeda, wychowawca klasy 3c

Wawrzyniak-Kowalska Sandra

Nauczyciel języka angielskiego

Wołowiec Agata
Wychowawca świetlicy

Zaroślak Zuzanna

Nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 6a